CATERING

Wesele to wspomnienia na całe życie, my zadbamy aby były miłe i niezapomniane!

NASZ LOKAL
W samym centrum Lublina

Catering – to szerokie pojęcie i mieści w sobie bardzo różne imprezy. zarówno pod względem ilościowym jak i jakościowym. Duże zaplecze organizacyjne, własny transport i dobrze zorganizowana kuchnia pozwala nam podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania w tym zakresie. Nasza zaletą jest duża elastyczność i zaangażowanie zespołu, którego nadrzędnym celem jest sprostanie oczekiwaniom naszych klientów.

Nasze atuty:

  • Doświadczenie – od 2010 roku w branży, wiele imprez plenerowych na ponad 500 osób, cateringi wyjazdowe oraz obsługa imprez okolicznościowych.
  • Zaufanie – nasze doświadczenie w branży pozwala nam zorganizować imprezy nawet na ponad 1000 osób.
  • Elastyczność – zawsze staramy się dopasować ofertę do Państwa oczekiwań. Pomagamy i doradzamy w zakresie doboru menu, ustalamy logistykę działań i proponujemy inne dodatkowe atrakcje dla urozmaicenia Państwa imprezy.
  • Świeże produkty – to podstawa dobrego jadłospisu. Impreza cateringowa zawsze oparta jest o specjalne zamówienie, a świeże składniki od najlepszych i sprawdzonych dostawców stanowią świetną bazę do wykonania usługi.
  • Pełen zakres usług – od chrzcin po wesela u Państwa lub u nas w lokalu.
  • Profesjonalna obsługa – nasz zespół złożonych z osób z dużym doświadczeniem w branży, dla których praca jest bardzo ważna porównywalna prawie z pasją.
  • Szybkość i punktualność – to podstawa prawidłowej realizacji zlecenia.
  • Referencje – z naszych usług korzystało wiele firm (Lubella S.A., Pszczółka Sp. z.o.o., Inergy Automotive S.A., Poczta Polska S.A., Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Agencja RAKI, Plastic Omnium S.A., Don Brando Sp. z o.o., Soccer Service Sp. z o.o., MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie S.A., Glaxo Smith Kline).

Imprezy plenerowe

Dysponujemy pełnym zapleczem  technicznym aby obsłużyć imprezy plenerowe dla ponad 1000 osób jednocześnie. W celu zapewnienia odpowiedniej estetyki podawanych dań organizujemy poszczególne stanowiska wydawania posiłków pod namiotami szybkorozkładalnymi. Dbamy jednocześnie o zachowanie wysokiej higieny przewożenia i przechowywania produktów w trakcie trwania imprezy – często kilku-godzinnej. Dysponujemy również namiotami, stołami i ławami, co pozwala nam na organizacje imprezy w dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu.

Chciałbyś zapamiętać dzień Twojego ślubu i wesela, jako najcudowniejszy dzień w Twoim życiu?
My kompleksowo zajmiemy się organizacją tego wydarzenia. Ten dzień na długo pozostanie w Twoim sercu i wspomnieniach Twoich Gości!

OPINIE KLIENTÓW
Trochę opinii o nas z naszego fanpaga
WESELE
PRAWDOPODOBNIE NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W TWOIM ŻYCIU
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ODPOWIEMY WKRÓTCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU
Bądź z nami na bieżąco